Žabky

Lacné čierne pánske žabky Decathlon OLAIAN

Na príležitostné použitie. Jednoduché a praktické žabky, ktoré sa ľahko obúvajú a veľmi rýchlo schnú. Ideálne na pobyt pri vode. Žabky na vodné športy a iné aktivity pri vode.

Cena v čase recenzie: 1,89 €

Pánske plážové žabky s potlačou

Plážové pánske žabky s potlačou vynikajú komfortom aj nadčasovosťou. Pohodlná letná obuv na pláž či kamkoľvek k vode. Rovnako sú skvelou obuvou k letnému outfitu do prírody, mesta. Poslúži perfektne aj čoby domáca obuv na záhrade.

Cena v čase recenzie: 2,99 €

Pánske kožené žabky Wojas

Luxusné pánske žabky s pohodlnými koženými popruhmi.

Letná obuv môže mať mnoho podôb. Jednou z najčastejších sú žabky, ktoré znosíte tak na prechádzky po meste a po pláži, tak na letnú párty či doma pri bazéne. Ich všestrannosť nepozná medze. Vďaka svojmu otvorenému prevedení sú vhodné predovšetkým na letné nosenie, kedy sa v nich budete cítiť nadmieru príjemne.

Nohy sa v nich takmer vôbec nepotia a prsty nič neobmedzuje. Jedinou nevýhodou je úplne plochá podrážka, ktorá niekomu nemusí vyhovovať a zarážka medzi prstami, pomocou ktorej žabky drží na nohe. Zarážka totiž môže spôsobiť odreniny medzi prstami. Inak ale žabky poskytujú celý rad benefitov. Často bývajú umývateľné, odolné voči zápachu, baktériám či plesniam a tiež sú neuveriteľne ľahké.

Vyrobené zvyčajne sú z penovej gumy, ktorá sa postupne vytvaruje podľa chodidla, alebo z tŕstia, umelej hmoty či iných syntetických materiálov. A keďže sú žabky pomerne lacné, môžete vlastniť hneď niekoľko štýlových párov.