Topánky do vody

Praktická dámska obuv do vody

Poskytuje komfort pri nosení. Na päte je možné regulovať a utiahnuť podľa potreby. Zásluhou toho je noha dostatočne upevnená a vy sa môžete vydať preskúmavať nielen ríši nachádzajúcej sa pod vodou. Topánka, ktorá veľmi dobre vyzerá, a ešte lepšie splní svoj účel. Nepostrádateľná záležitosť do cestovného kufra zabaleného na dovolenku k užitiu si dobrodružstvo pri mori.

Cena v čase recenzie: 12,99 €

Pánske plážové žabky s potlačou

Plážové pánske žabky s potlačou vynikajú komfortom aj nadčasovosťou. Pohodlná letná obuv na pláž či kamkoľvek k vode. Rovnako sú skvelou obuvou k letnému outfitu do prírody, mesta. Poslúži perfektne aj čoby domáca obuv na záhrade.

Cena v čase recenzie: 2,99 €

Topánky do vody sú vhodné pre deti i dospelých. Slúži k ochrane chodidiel pred ostrými kameňmi a morskými ježkami, ktoré dokážu nepekne ublížiť. Druhotne tiež slúži k zvýšeniu stability na klzkých kameňoch, čo oceníte najmä u svojich detí. Topánky do vody je ale potrebné vyberať s maximálnou starostlivosťou. Mali by totiž mať protišmykovú pogumovanú podrážku so vzorkou, ktorý zaistí čo najvyššiu bezpečnosť. A keďže v nich budete tiež plávať, mali by byť dostatočne ohybné a pružné. Vítanou vlastnosťou topánok do vody je tiež to, ak budú priedušné a rýchloschnúce. Vďaka tomu ich budete môcť využiť aj na bežné nosenie.

Topánky do vody môžu byť vyrobené z gumy, neoprénu, spandexu, polyesteru alebo iných syntetických materiálov. Ako každá obuv samozrejme podliehajú módnym trendom, a tak si ich môžete vybrať v celej rade farieb a prevedeniach. Niektoré sú dokonca uspôsobené nielen na plávanie a preskúmavanie morského dna, ale napríklad aj na surfovanie alebo ďalším vodným športom.