Šľapky a žabky Puma

Šľapky a žabky Puma sú správnou voľbou pre jedinečnú a sexy ženu či muža. Rokmi preverená značka Puma je zárukou kvality. Nikdy s ňou nešliapnete vedľa. Siahnuť po nej môžu nielen športovci alebo priaznivci športového štýlu, pretože už dávno neplatí, že v šľapkach a žabkách Puma môžete vyraziť iba do posilňovne alebo k bazénu. Bežne sa s touto značkou dnes stretávame na večierkoch alebo napríklad v zamestnaní a všade je hojne obdivovaná. Na leto by vám preto nemali chýbať šľapky alebo žabky Puma, ktoré patria medzi módne trendy.

Nejedná sa o obyčajné žabky alebo šľapky, kvalitné materiály, na ktoré si značka Puma potrpia, posúvajú každý kus o stupeň vyššie. Väčšinou sa jedná o syntetický textilný materiál v kombinácii s ekologickou kožou, ktorá zdobí vršok šľapek. V prípade žabiek Puma sa jedná o gumovou alebo penovou podošva s pásikmi z príjemnej a pevnej látky.

Detské šľapky Puma v unisex dizajne

Detské unisex šľapky Puma sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Sú ľahké, priedušné a pohodlné na nohe. Sú vhodné na bežné nosenie aj ako obuv do vody.

Cena v čase recenzie: 14,00 €

Čierne detské sandále Puma Softride

Pohodlná letná detská obuv od obľúbenej značky Puma.

Cena v čase recenzie: 45,94 €

Pánske moderné žabky v armádnom štýle

Pre všetkých mužov, ktorí radi kráčajú s dobou a zároveň uprednostňujú nadčasové a kvalitné veci, vrátane topánok. Medzi obľúbené, nesmrteľné a módne patrí letná obuv. Tu sa model letnej obuvi nazýva žabky, slip-ons, pantfolios. Skrátka štýlová obuv na leto, ktorá ponúka všestranné využitie.

Cena v čase recenzie: 12 €

Dámske sandále Puma so zapínaním na pracku

Jednoduché, ale originálne. Presne také sú módne sandále Puma. Oslňujú svojím vzhľadom. Získajú si vás funkčne. Oceníte ich z mnohých dôvodov. Oživia váš botník a osviežia váš letný outfit. Sandále Cozy od renomovanej značky Puma zaujmú na prvý pohľad svojím dizajnom. Dámske sandále v peknej fialovej farbe sa môžu pochváliť výkonom a všestranným využitím. Určite zvýraznia nielen vaše leto, ale aj váš plavkový outfit. Obuv, ktorá kombinuje prvky žabiek vďaka dizajnu prednej časti a sandálov vďaka zapínaniu na gumovú pracku. Vďaka tomu sú prakticky pohodlnejšie ako žabky, pretože v nich máte pevnejšie chodidlo a nemusíte sa obávať straty topánky, ako je to niekedy v prípade šľapiek a žabiek.

Cena v čase recenzie: 16,05 €