Sandále a žabky Tommy Hilfiger

Sandále a žabky Tommy Hilfiger nie sú vôbec zlou voľbou. Tommy Hilfiger je rokmi overená značka, ktorá vyniká štýlovou a kvalitnou obuvou. A hoci je o niečo drahší, verte, že s jeho kúpou budete viac než spokojní. Sandále a žabky tejto americkej značky vám vydržia niekoľko sezón a dodajú vášmu vzhľadu nádych luxusu. Zaručene si ich obľúbite aj z hľadiska praktického využitia, pretože stačí len vložiť nohy do šlapek Tommy Hilfiger a vybehnúť z domu. Vyzdvihnú a doplnia váš outfit v každej situácii.

Dámske sandále Tommy Hilfiger sú najčastejšie vyrobené zo syntetickej kože a často ich zdobí podrážka, podpätok alebo klin s lycrou. Značku charakterizuje aj červený a tmavomodrý dizajn s bielymi detailmi. Je však možné nájsť aj sandále alebo papuče v plnej farbe a rôznych odtieňoch. Pokiaľ ide o pánsku letnú obuv, patrí sem najmä obuv Tommy Hilfiger vyrobená z prírodnej kože alebo špeciálnej gumy.

Dámske sandále Tommy Hilfiger na klinoch

Žite život na vysokej nohe. Tieto topánky to uľahčujú. Krásne sandále na klinoch sú top. Vďaka dizajnu nie sú jednosezónnou záležitosťou.

Dámske sandále na klinoch Elena od značky Tommy Hilfiger sú nádherné, pohodlné, nadčasové.

Cena v čase recenzie: 101,99 €

Biele sandále na klinoch Tommy Hilfiger

Sandále na klinoch Shimmery Ribbon od značky Tommy Hilfiger sú moderné, nadčasové a pohodlné. Sú vyrobené z kvalitného a príjemného materiálu. Zapínanie je riešené prackou.

Cena v čase recenzie: 88,39 €

Moderné letné topánky od Tommy Hilfiger

Dámske ružovo-strieborné žabky Stars od značky Tommy Hilfiger zaujmú na prvý pohľad. Trendy letná pohodlná obuv vyniká kvalitným spracovaním. Krásne letné žabky pre moderné ženy, ktoré majú rady originálne kúsky.